• Tirana Post - Editorial Mira Kazhani

  published: 26 Jan 2017
 • Tirana Post 2013: Jeta mes të zhurmshmes dhe bashkëjetesës qytetare

  published: 30 Dec 2013
 • Bashkëshortja e Gjin Gjonit për raportin me Berishën, vilën e anuluar dhe orën Rolex

  Bashkëshortja e Gjin Gjonit për raportin me Berishën, vilën e anuluar, konfliktin me gjermanin e Merkel dhe orën Rolex.

  published: 17 Feb 2017
 • Post vespa day Tirana 2016

  Vespa birthday vespa Day Tirana 2016 Vespa Fanatics Tirana

  published: 23 Nov 2016
 • Elona Çaushi: Historia ime me Gjin Gjonin dhe një sqarim për Duty-Free-n

  Flet për herë të parë bashkëshortja e Gjin Gjonit në një intervistë për Tirana Post

  published: 16 Feb 2017
 • (IT WORKED) Bad Kids Driving Parents Car! I Mailed Myself To Smyths Toys Store (SKIT)

  Hi friends:) Me Summer and Isla went on a mission with my parents car and a giant box,we all ended up at my fav toy store for a mega toy hunt lol,i hope you all enjoyed the skit and i am sorry for the re upload but youtube lost my video???? Love Tiana. My second Rainbow Magic book is OUT NOW! It’s called Tiana the Toy Fairy: The Land of Sweets is OUT NOW! Click the link below if you wish to buy it! http://amzn.to/2pBepVV 2nd Channel Famtastic👇🏾 ▶︎ https://www.youtube.com/channel/UC8Nw... PopJam ▶︎ https://goo.gl/HK43Gx Toys AndMe T Shirts: https://www.noisysauce.com/tiana-toys... Snowflakes Links:) iTunes - http://apple.co/2fonSd4 Spotify - http://bit.ly/spotifyTTSFK Amazon Music - http://amzn.to/2f8eWuI Tiana the Toy Fairy:) Amazon store - http://amzn.to/2fkEYrt Hi friends, you c...

  published: 29 May 2017
 • Commenti Post Trapianto Capelli Tirana #trapiantocapelli

  Due nostri pazienti. commentano la loro esperienza post trapianto capelli. Qui a Tirana presso la Laserway Clinic anche le donne si affidano a noi per risolvere i problema della perdita dei capelli.

  published: 21 Apr 2017
 • Një shëtitje në Paris

  published: 07 Feb 2017
 • Valle shqiptare në Tajvan të Kinës

  published: 13 Feb 2017
 • Grabitja e parave në Rinas - Tiranpost.al

  published: 09 Feb 2017
 • 5 pjata që t’i mbani mend përjetë në Millennium Gourmet

  published: 11 Mar 2017
 • It's butter baby - Anjeza blog

  published: 28 Jan 2017
 • Kledi Kadiu, koreografi nxënësve me këngën e Ermal Metës

  published: 22 Feb 2017
 • Çfarë ka dashur të thotë Grida

  published: 11 Feb 2017
 • Flet për herë të parë bashkëshortja e gjyqtarit Gjin Gjoni

  Elona Çaushi tregon në një intervistë të gjatë për gazetaren Mira Kazhani jetën e saj, para dhe pas njohjes me gjyqtarin Gjoni. Kthimin nga Gjermania në Shqipëri qysh në vitin 1998, kur hapi edhe Duty Free-në e parë në Aeroportin e Rinas-it. Pasuria e saj dhe e bashkëshortit. Bizneset e tjera të markave Chanel, Furla. Ku është keqkuptimi i madh sipas biznesmenes Çaushi në deklarimin e pasurisë së tyre si çift? Kush ja ka blerë asaj Rolex-in me diamante?! Pse ata mendojnë se po linçohen padrejtësisht? A ka një lidhje mes Duti Free-s se Rinasit, biznesmenit Gjerman, mërzisë së Angela Merkel? Cili është roli i Gjin Gjonit në këtë histori? Pse doli në skenë pikërisht emir i këtij gjyqtari? A ka një rrethanë që nuk e dimë? Çfarë i thotë ai bashkëshortes Elonës gjatë kësaj kohe?. Si po e pret...

  published: 15 Feb 2017
 • EMINA ÇUNMULAJ - INTERVISTË EKSKLUZIVE PËR TIRANA TODAY

  “Unë kam pa varfëri nëpër botë, kam kenë në ndihmat humanitare në Indi dhe Afrikë, por kur një nanë shqiptare dridhet e të kërkon ndihmë, ajo të ther në zemër”. Janë këto fjalët e Emina Çunmulaj, modeles së famshme shqiptare nga Tuzi (Mal të Zi) ndërsa tenton të përshkruajë ndjenjat e saj pasi ka vizituar disa familje që jetojnë në varfëri ekstreme në rrethinat e Shkodrës. Emina vendosi t’i bashkohej Nismës “Fundjavë Ndryshe” për të ndihmuar disa familje në fshatrat në njësinë administrative të Postribës ku pa nga afër mjerimin e tyre. Tepër e prekur dhe me lot në sy, Çunmulaj ka rrëfyer emocionet e saj në një intervistë ekskluzive për “Tirana Today”. Modelja shqiptare ka treguar gjatë intervistës detaje mbi fëmijërinë e saj në malësinë e Tuzit, vështirësitë në vitet e para të karrierë...

  published: 04 Aug 2017
 • Ditari i fushatës nga Mira Kazhani, intervistë me Bledi Çuçin

  Ditari i fushatës nga Mira Kazhani, intervistë me Bledi Çuçin

  published: 20 Jun 2017
 • ONTV: Sandro Pochesci post Ternana - Partizani Tirana (3-1)

  Intervista all'allenatore della Ternana Sandro Pochesci al termine di Ternana - Partizani Tirana (3-1)

  published: 19 Aug 2017
 • CONSTRUCTIONS ALBANIA 2014, 28-30 MARCH 2014, TIRANA

  Post Report The only targeted exhibition in the Balkans in the Construction field at Tirana, the commercial hub of Balkans! CONSTRUCTIONS ALBANIA 2014, 28-30 MARCH, Pallati De Kongres, Tirana, ALBANIA

  published: 07 May 2014
 • Loriku nuk mund te dukej më bukur se kaq

  published: 11 Feb 2017
 • Ternana U. - P. Tirana: Pochesci contro tutti nel post partita

  published: 19 Aug 2017
 • PAAMA UK Tirana at Post Jalsa Salana Reception

  A Tirana Presentation done by members of PAAMA UK at the Post Jalsa Salana Reception 2017 in love and obedience to the True Khilafat.

  published: 12 Aug 2017
 • HNOS. YAIPÉN - "TIRANA" (Video Promocional)

  Videoclip del tema "Tirana" en vivo, del compositor Carlos Rincón e interpretado por Jonatan Rojas, realizado por Yaipén Producciones D&G, utilizando las imagenes de las diferentes giras del 2011. Bajo la dirección de J.Carlos Calderón y la Post-produccion José Montoro.

  published: 30 Mar 2011
 • ONTV: conferenza Sandro Pochesci post Ternana-Partizani Tirana (3-1)

  Conferenza stampa integrale dell'allenatore della Ternana Sandro Pochesci al termine di Ternana - Partizani Tirana (3-1)

  published: 20 Aug 2017
developed with YouTube
Tirana Post - Editorial Mira Kazhani

Tirana Post - Editorial Mira Kazhani

 • Order:
 • Duration: 4:38
 • Updated: 26 Jan 2017
 • views: 3057
videos
https://wn.com/Tirana_Post_Editorial_Mira_Kazhani
Tirana Post 2013: Jeta mes të zhurmshmes dhe bashkëjetesës qytetare

Tirana Post 2013: Jeta mes të zhurmshmes dhe bashkëjetesës qytetare

 • Order:
 • Duration: 4:07
 • Updated: 30 Dec 2013
 • views: 200
videos
https://wn.com/Tirana_Post_2013_Jeta_Mes_Të_Zhurmshmes_Dhe_Bashkëjetesës_Qytetare
Bashkëshortja e Gjin Gjonit për raportin me Berishën, vilën e anuluar dhe orën Rolex

Bashkëshortja e Gjin Gjonit për raportin me Berishën, vilën e anuluar dhe orën Rolex

 • Order:
 • Duration: 25:31
 • Updated: 17 Feb 2017
 • views: 5139
videos
Bashkëshortja e Gjin Gjonit për raportin me Berishën, vilën e anuluar, konfliktin me gjermanin e Merkel dhe orën Rolex.
https://wn.com/Bashkëshortja_E_Gjin_Gjonit_Për_Raportin_Me_Berishën,_Vilën_E_Anuluar_Dhe_Orën_Rolex
Post vespa day Tirana 2016

Post vespa day Tirana 2016

 • Order:
 • Duration: 1:04
 • Updated: 23 Nov 2016
 • views: 95
videos
Vespa birthday vespa Day Tirana 2016 Vespa Fanatics Tirana
https://wn.com/Post_Vespa_Day_Tirana_2016
Elona Çaushi: Historia ime me Gjin Gjonin dhe një sqarim për Duty-Free-n

Elona Çaushi: Historia ime me Gjin Gjonin dhe një sqarim për Duty-Free-n

 • Order:
 • Duration: 28:55
 • Updated: 16 Feb 2017
 • views: 5850
videos
Flet për herë të parë bashkëshortja e Gjin Gjonit në një intervistë për Tirana Post
https://wn.com/Elona_Çaushi_Historia_Ime_Me_Gjin_Gjonin_Dhe_Një_Sqarim_Për_Duty_Free_N
(IT WORKED) Bad Kids Driving Parents Car! I Mailed Myself To Smyths Toys Store (SKIT)

(IT WORKED) Bad Kids Driving Parents Car! I Mailed Myself To Smyths Toys Store (SKIT)

 • Order:
 • Duration: 23:17
 • Updated: 29 May 2017
 • views: 14017002
videos
Hi friends:) Me Summer and Isla went on a mission with my parents car and a giant box,we all ended up at my fav toy store for a mega toy hunt lol,i hope you all enjoyed the skit and i am sorry for the re upload but youtube lost my video???? Love Tiana. My second Rainbow Magic book is OUT NOW! It’s called Tiana the Toy Fairy: The Land of Sweets is OUT NOW! Click the link below if you wish to buy it! http://amzn.to/2pBepVV 2nd Channel Famtastic👇🏾 ▶︎ https://www.youtube.com/channel/UC8Nw... PopJam ▶︎ https://goo.gl/HK43Gx Toys AndMe T Shirts: https://www.noisysauce.com/tiana-toys... Snowflakes Links:) iTunes - http://apple.co/2fonSd4 Spotify - http://bit.ly/spotifyTTSFK Amazon Music - http://amzn.to/2f8eWuI Tiana the Toy Fairy:) Amazon store - http://amzn.to/2fkEYrt Hi friends, you can send me mail here :) Toys And Me PO Box 10496 NOTTINGHAM NG13 8QW MY INSTAGRAM ▶︎ https://instagram.com/toys_andme/ GOOGLE ▶︎https://plus.google.com/b/10584862616... Toy in other Languages: खिलौने, brinquedos, ของเล่น, اللعب, igračke, đồ chơi, oyuncaklar, leksaker, juguetes, играчке, игрушки, jucării, тоглоом, leker, اسباب بازی, zabawki, 장난감, トイズ, giocattoli, mainan, játékok, צעצועים, Hračky, legetøj, speelgoed, laruan, jouets, Spielzeug, Παιχνίδια Toys Andme is a fun channel where i do Toy reviews and unboxing, Games and challenges.Trips and fun activities and more,i love kids YouTube Channels so i asked my dad too help me make my own! so guys can you please LIKE-COMMENT-SUBSCRIBE to my channel and help Toys AndMe Grow ❤️ TIANA
https://wn.com/(It_Worked)_Bad_Kids_Driving_Parents_Car_I_Mailed_Myself_To_Smyths_Toys_Store_(Skit)
Commenti Post Trapianto Capelli Tirana #trapiantocapelli

Commenti Post Trapianto Capelli Tirana #trapiantocapelli

 • Order:
 • Duration: 2:22
 • Updated: 21 Apr 2017
 • views: 289
videos
Due nostri pazienti. commentano la loro esperienza post trapianto capelli. Qui a Tirana presso la Laserway Clinic anche le donne si affidano a noi per risolvere i problema della perdita dei capelli.
https://wn.com/Commenti_Post_Trapianto_Capelli_Tirana_Trapiantocapelli
Një shëtitje në Paris

Një shëtitje në Paris

 • Order:
 • Duration: 1:49
 • Updated: 07 Feb 2017
 • views: 150
videos
https://wn.com/Një_Shëtitje_Në_Paris
Valle shqiptare në Tajvan të Kinës

Valle shqiptare në Tajvan të Kinës

 • Order:
 • Duration: 0:25
 • Updated: 13 Feb 2017
 • views: 2624
videos
https://wn.com/Valle_Shqiptare_Në_Tajvan_Të_Kinës
Grabitja e parave në Rinas - Tiranpost.al

Grabitja e parave në Rinas - Tiranpost.al

 • Order:
 • Duration: 1:18
 • Updated: 09 Feb 2017
 • views: 834
videos
https://wn.com/Grabitja_E_Parave_Në_Rinas_Tiranpost.Al
5 pjata që t’i mbani mend përjetë në Millennium Gourmet

5 pjata që t’i mbani mend përjetë në Millennium Gourmet

 • Order:
 • Duration: 1:04
 • Updated: 11 Mar 2017
 • views: 183
videos
https://wn.com/5_Pjata_Që_T’I_Mbani_Mend_Përjetë_Në_Millennium_Gourmet
It's butter baby - Anjeza blog

It's butter baby - Anjeza blog

 • Order:
 • Duration: 0:09
 • Updated: 28 Jan 2017
 • views: 32
videos
https://wn.com/It's_Butter_Baby_Anjeza_Blog
Kledi Kadiu, koreografi nxënësve me këngën e Ermal Metës

Kledi Kadiu, koreografi nxënësve me këngën e Ermal Metës

 • Order:
 • Duration: 1:00
 • Updated: 22 Feb 2017
 • views: 212
videos
https://wn.com/Kledi_Kadiu,_Koreografi_Nxënësve_Me_Këngën_E_Ermal_Metës
Çfarë ka dashur të thotë Grida

Çfarë ka dashur të thotë Grida

 • Order:
 • Duration: 0:20
 • Updated: 11 Feb 2017
 • views: 26889
videos
https://wn.com/Çfarë_Ka_Dashur_Të_Thotë_Grida
Flet për herë të parë bashkëshortja e gjyqtarit Gjin Gjoni

Flet për herë të parë bashkëshortja e gjyqtarit Gjin Gjoni

 • Order:
 • Duration: 2:02
 • Updated: 15 Feb 2017
 • views: 1888
videos
Elona Çaushi tregon në një intervistë të gjatë për gazetaren Mira Kazhani jetën e saj, para dhe pas njohjes me gjyqtarin Gjoni. Kthimin nga Gjermania në Shqipëri qysh në vitin 1998, kur hapi edhe Duty Free-në e parë në Aeroportin e Rinas-it. Pasuria e saj dhe e bashkëshortit. Bizneset e tjera të markave Chanel, Furla. Ku është keqkuptimi i madh sipas biznesmenes Çaushi në deklarimin e pasurisë së tyre si çift? Kush ja ka blerë asaj Rolex-in me diamante?! Pse ata mendojnë se po linçohen padrejtësisht? A ka një lidhje mes Duti Free-s se Rinasit, biznesmenit Gjerman, mërzisë së Angela Merkel? Cili është roli i Gjin Gjonit në këtë histori? Pse doli në skenë pikërisht emir i këtij gjyqtari? A ka një rrethanë që nuk e dimë? Çfarë i thotë ai bashkëshortes Elonës gjatë kësaj kohe?. Si po e pret çifti Vetting-un? Të enjten në orën 12:00 pjesa e parë e intervistës me Elona Çaushin.
https://wn.com/Flet_Për_Herë_Të_Parë_Bashkëshortja_E_Gjyqtarit_Gjin_Gjoni
EMINA ÇUNMULAJ - INTERVISTË EKSKLUZIVE PËR TIRANA TODAY

EMINA ÇUNMULAJ - INTERVISTË EKSKLUZIVE PËR TIRANA TODAY

 • Order:
 • Duration: 18:32
 • Updated: 04 Aug 2017
 • views: 75460
videos
“Unë kam pa varfëri nëpër botë, kam kenë në ndihmat humanitare në Indi dhe Afrikë, por kur një nanë shqiptare dridhet e të kërkon ndihmë, ajo të ther në zemër”. Janë këto fjalët e Emina Çunmulaj, modeles së famshme shqiptare nga Tuzi (Mal të Zi) ndërsa tenton të përshkruajë ndjenjat e saj pasi ka vizituar disa familje që jetojnë në varfëri ekstreme në rrethinat e Shkodrës. Emina vendosi t’i bashkohej Nismës “Fundjavë Ndryshe” për të ndihmuar disa familje në fshatrat në njësinë administrative të Postribës ku pa nga afër mjerimin e tyre. Tepër e prekur dhe me lot në sy, Çunmulaj ka rrëfyer emocionet e saj në një intervistë ekskluzive për “Tirana Today”. Modelja shqiptare ka treguar gjatë intervistës detaje mbi fëmijërinë e saj në malësinë e Tuzit, vështirësitë në vitet e para të karrierës në Itali dhe jetën që ka sot në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku është e martuar me miliarderin iranian Sam Nazarian. “Emina ka qënë një vajzë në një fshat të vogël, unë kam mjelë lopët deri sa kam pas 16 vjeçe. Unë kam kenë një vajzë shumë e thjeshtë dhe jam edhe tani. A kam vuajtur për fukarallik? Jo, s’kam vujt, këtë nuk mund ta them. Por, sidoqoftë më kujtohen hapat e para të modelingut kur kam qënë 15 vjeçare në Itali, kam në një dhomë me 5 vajza dhe kam hangër ushqime në konserva. Por kjo nuk është varfëri, në krahasim me atë ça kam pa sot.” Një pjesë nga intervista e Emina Çunmulaj me gazetaren Erjona Rusi Emina ke ardh në zonat e thella të Shkodrës me ndihmu disa familje. Si u ndjeve kur pe atë lloj varfërie e mjerimi? Në fakt më solli Arbri, faleminderit atij se disa zona të Shqipërisë nuk i kam shumë familjare, nuk i njoh. Pikërisht Shkodrën sepse e kam afër me Hanin e Hotit, ku jam me origjinë. Nuk dija se çka të prisja, ku do shkoja, në ça familje do hija. Por, në mënyrë naive, mbase duhet ta kisha përgatit veten. Sepse është tepër emocionuese kur sheh një nanë në moshë që jeton në atë varfëri. Nuk e kishe imagjinuar që njerëzit që mund të jetonin në ato lloj kushtesh? COPY RIGHT Tirana Today Media
https://wn.com/Emina_Çunmulaj_Intervistë_Ekskluzive_Për_Tirana_Today
Ditari i fushatës nga Mira Kazhani, intervistë me Bledi Çuçin

Ditari i fushatës nga Mira Kazhani, intervistë me Bledi Çuçin

 • Order:
 • Duration: 16:38
 • Updated: 20 Jun 2017
 • views: 31
videos
Ditari i fushatës nga Mira Kazhani, intervistë me Bledi Çuçin
https://wn.com/Ditari_I_Fushatës_Nga_Mira_Kazhani,_Intervistë_Me_Bledi_Çuçin
ONTV: Sandro Pochesci post Ternana - Partizani Tirana (3-1)

ONTV: Sandro Pochesci post Ternana - Partizani Tirana (3-1)

 • Order:
 • Duration: 4:42
 • Updated: 19 Aug 2017
 • views: 1462
videos
Intervista all'allenatore della Ternana Sandro Pochesci al termine di Ternana - Partizani Tirana (3-1)
https://wn.com/Ontv_Sandro_Pochesci_Post_Ternana_Partizani_Tirana_(3_1)
CONSTRUCTIONS ALBANIA 2014, 28-30 MARCH 2014, TIRANA

CONSTRUCTIONS ALBANIA 2014, 28-30 MARCH 2014, TIRANA

 • Order:
 • Duration: 13:41
 • Updated: 07 May 2014
 • views: 534
videos
Post Report The only targeted exhibition in the Balkans in the Construction field at Tirana, the commercial hub of Balkans! CONSTRUCTIONS ALBANIA 2014, 28-30 MARCH, Pallati De Kongres, Tirana, ALBANIA
https://wn.com/Constructions_Albania_2014,_28_30_March_2014,_Tirana
Loriku nuk mund te dukej më bukur se kaq

Loriku nuk mund te dukej më bukur se kaq

 • Order:
 • Duration: 0:12
 • Updated: 11 Feb 2017
 • views: 73
videos
https://wn.com/Loriku_Nuk_Mund_Te_Dukej_Më_Bukur_Se_Kaq
Ternana U. - P. Tirana: Pochesci contro tutti nel post partita

Ternana U. - P. Tirana: Pochesci contro tutti nel post partita

 • Order:
 • Duration: 20:19
 • Updated: 19 Aug 2017
 • views: 5940
videos
https://wn.com/Ternana_U._P._Tirana_Pochesci_Contro_Tutti_Nel_Post_Partita
PAAMA UK Tirana at Post Jalsa Salana Reception

PAAMA UK Tirana at Post Jalsa Salana Reception

 • Order:
 • Duration: 9:05
 • Updated: 12 Aug 2017
 • views: 274
videos
A Tirana Presentation done by members of PAAMA UK at the Post Jalsa Salana Reception 2017 in love and obedience to the True Khilafat.
https://wn.com/Paama_UK_Tirana_At_Post_Jalsa_Salana_Reception
HNOS. YAIPÉN - "TIRANA" (Video Promocional)

HNOS. YAIPÉN - "TIRANA" (Video Promocional)

 • Order:
 • Duration: 3:53
 • Updated: 30 Mar 2011
 • views: 1253448
videos
Videoclip del tema "Tirana" en vivo, del compositor Carlos Rincón e interpretado por Jonatan Rojas, realizado por Yaipén Producciones D&G, utilizando las imagenes de las diferentes giras del 2011. Bajo la dirección de J.Carlos Calderón y la Post-produccion José Montoro.
https://wn.com/Hnos._Yaipén_Tirana_(Video_Promocional)
ONTV: conferenza Sandro Pochesci post Ternana-Partizani Tirana (3-1)

ONTV: conferenza Sandro Pochesci post Ternana-Partizani Tirana (3-1)

 • Order:
 • Duration: 25:57
 • Updated: 20 Aug 2017
 • views: 6981
videos
Conferenza stampa integrale dell'allenatore della Ternana Sandro Pochesci al termine di Ternana - Partizani Tirana (3-1)
https://wn.com/Ontv_Conferenza_Sandro_Pochesci_Post_Ternana_Partizani_Tirana_(3_1)
×